Eta Yapı A.Ş. 1988 yılından beri sektöre öncülük etmiş akademik kariyerli mimarlık ve mühendislik formasyonuna sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.

ETA YAPI A.Ş.

* Mimarlık ve Mühendislik
* İnşaat ve Taahhüt
* Proje ve Danışmanlık
* Güçlendirme ve Takviye
* Alman Kapı, Pencere ve Panjur Sistemleri Üretimi
* İngiliz Kış Bahçesi Sistemleri Üretimi
* İthal Gölgeleme ve Güneşlik Sistemleri Üretimi
konularında TASARIM- ÜRETİM-MONTAJ ve SERVİS hizmetleriyle çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye haricinde Almanya, İsviçre, Fransa, Belçika, İran, Irak gibi ülkelerde faaliyet gösteren ETA YAPI A.Ş. çeyrek asırlık bir gurur yaşamaktadır.

Eta, tüm faaliyetlerinde Almanya ve İngiltere nin en son teknolojilerini ve standartlarını kullanarak sektördeki en seçkin liderlik konumunu en kısa zamanda almayı bir misyon edinmiştir. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak müşteri beklentilerinin üstüne çıkan uluslararası bir firma olmak ETA nın vizyonudur.

Eta faaliyet alanlarında kullandığı tüm ürünlerin kendi sektörlerinde lider olmasına ve her türlü kalite sertifikalarına sahip olmalarına ayrı bir önem vermektedir. Kullanılan tüm ürünlerde DIN, EN, RAL, İFT, TÜV, ISO, TSE Kalite Yönetim Sertifikaları mevcuttur.

Eta en son Alman ve İngiliz teknolojilerini kullanarak faaliyet göstermekte, müşterilerimizin her türlü isteklerini mimarlık ve mühendislik formasyonuna sahip akademik kariyerli tecrübeli bir ekip tarafından değerlendirilmekte ve ihtiyaçlara cevap verilmektedir. Prensip olarak işlerinde taşeron kullanmayan Eta, deneyimli üretim ve montaj ekibi ile yurdumuzun bir çok köşesinde bir çok projeye imza atmıştır. Ekibimizin temel değerleri Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve Güvendir. ETA satış ve satış sonrası vermiş olduğu teknik hizmet ve destek ile her zaman kalite ve güvenin simgesi olmuştur.

Eta İnşaat ve Sanayi sektörlerine yatırım yaparak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunması ve istihdam yaratması sebebiyle T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 548155 belge nolu Sanayi Sicil Belgesine sahip olup, İstanbul Sanayi Odasının 30127 sicil nolu üyesidir.